خدمات

خدمات طراحی و مهندسی

خدمات طراحی و مهندسی مجموعه هیدروال شامل نقشه برداری، مهندسی معکوس، طراحی، بومی سازی، سفارشی سازی، نقشه کشی و در نهایت ساخت محصولات و قطعات مورد نیاز و درخواست مشتریان عزیز است.

این مجموعه با بکارگیری گروهی از مهندسین خلاق و با تجربه، آماده ارائه خدمات طراحی و مهندسی به جامعه صنعتی کشور بوده و در نظر دارد تا با طراحی ابزارهای مناسب جهت تولید در بخش های مختلف صنعت، به تحقق مأموریت اصلی سازمان یعنی تجهیز صنعتگران و تولید کنندگان ایرانی با ماشین آلات و تکنولوژی مورد نیاز کمک نماید.

 

خدمات تراشکاری و ماشینکاری هیدروال
خدمات ماشین کاری

خدمات ماشین کاری

واحد ماشین کاری با هدف ارائه خدمت به صنعتگران عزیز و تسهیل و تسریع فرآیند تولید این عزیزان، ضمن تأمین نیازهای واحد تولید مجموعه مهندسی هیدروال، آماده ارائه خدمات به سایر واحدهای تولیدی می باشد. 

نیروهای متخصص این واحد آمادگی کامل دارند تا با بالاترین دقت، کیفیت و سرعت خدمات ماشین کاری و ساخت قطعات مختلف – مطابق با نقشه ارائه شده از سوی مشتری  را ارائه نمایند. 

خدمات آهنگری

واحد آهنگری، واحد دیگری است که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی مجموعه هیدروال، به سایر واحدهای تولیدی نیز خدمات آهنگری ارائه می نماید.

این خدمات شامل ساخت سازه های فلزی مطابق با نقشه ارائه شده از سوی مشتری ، مونتاژ سازه های فلزی، جوشکاری، و بازرسی جوش است که توسط نیروهای ماهر و مهندسین با تجربه ارائه می شود. 

خدمات آهنگری هیدروال
خدمات آهنگرِی