درباره ما

 

گروه مهندسی  هیدروال فعالیت خود را با هدف شناسایی و تأمین نیازهای صنعتگران ایرانی به ویژه در حوزه هیدرولیک و تجهیزات فشار بالا آغاز نموده و امیدوار است در آینده نزدیک بتواند با تأمین نیازهای صنعت در سایر حوزه ها از قطعات گرفته تا ماشین آلات و ربات های صنعتی پیشرفته دستان زحمتکش صنعتگر ایرانی را در دست گرفته و گام های مهمی در راستای استقلال و رشد و شکوفایی صنعت این مرز و بوم بردارد.

مأموریت ما:

تجهیز صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی با ماشین آلات و تکنولوژی مورد نیاز

افقی که به آن چشم دوخته ایم، افقی است که با تلاش و پشتکار و با تکیه بر استعدادها و توانمندی های داخلی چندان دور نمی نماید؛ افقی که چشم جهانیان را از عظمت و شکوه صنعت و صنعتگر ایرانی خیره خواهد نمود.

چشم انداز ما:

ارائه راه حل های ساده و فناورانه برای تولید سریع و بهینه

چرا هیدروال؟

واژه هیدروال از دو واژه «هیدرو» و «وال» گرفته شده است؛ «هیدرو» بخش نخست واژه هیدرولیک یا همان دانش استفاده از قدرت حیرت انگیز مایعات تحت فشار و «وال» بزرگترین جانور روی زمین است! بنابراین هیدروال به معنای نمایش توان شگفت انگیز دانش هیدرولیک در بلندکردن اجسام بسیار سنگین است.

 

شعار ما: «دانش جهانی، خلاقیت ایرانی»!

شعار «دانش جهانی، خلاقیت ایرانی» را سرلوحه کار و فعالیت خود قرار می دهیم تا همواره دستاوردهای علمی و صنعتی جهان را با خلاقیت ایرانی در هم آمیخته و فناوری های نو و راه هایی جدید را کشف نماییم؛ راه هایی که علاوه بر تأمین نیازهای داخل به مسیرهای تازه ای برای رشد دانش بشری منتهی می گردند.

خط مشی ما

  • استفاده از دانش روز جهانی و انطباق بالاترین تکنولوژی ها در صنایع داخلی با خلاقیت و نوآوری

از آغاز تأسیس، تحقیق و توسعه بخش جدایی ناپذیر هیدروال بوده و هدف از ایجاد آن تزریق مستمر پویایی و فناوری به خطوط تولید محصولات مختلف بوده است. نتیجه این امر طی سال های اخیر افزایش کارایی محصولات  هیدروال در عین کاهش هزینه های تولید بوده که با مقایسه محصولات در هر گروه طی سال های مختلف کاملاً قابل مشاهده است.

  • به کارگیری نیروی انسانی جوان، خلاق و با انگیزه به عنوان موتور محرکه مجموعه در حرکت مستمر و رو به جلو

همواره بر این باور بوده ایم که ارزشمندترین سرمایه مجموعه هیدروال نه دارایی های مادی نقد و غیر نقد آن، بلکه سرمایه انسانی آن است. سرمایه ای که سنگینی بار تولید خلاقانه و ارائه محصولات متناسب با نیاز مشتریان بر دوش آنهاست. سرمایه ای که رشد و توسعه هیدروال نتیجه زحمات و فداکاری های شبانه روزی آنها بوده و این مجموعه از هیچ کوششی برای حفظ آنها و کمک به رشد و تعالی ایشان فروگذار نمی نماید.

  • ارائه خدمات پس از فروش با بهترین کیفیت و بالاترین دقت

مسئولیت ما با تولید محصول و ارائه آن به مشتری پایان نمی پذیرد، بلکه این آغاز راه ارتباط ما با صنعت و صنعتگری است که با جدیت سعی در شناسایی و رفع نیازهای وی داریم. از این رو و از آغاز پیدایش این مجموعه، ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت یکی از اصول اساسی این مجموعه بوده است.

  • مشتری مداری و حفظ منافع مشتری در تمامی سطوح

مشتری مداری در هیدروال یک اصل زیر بنایی است؛ نه تنها به دلیل ارزش والای مشتری برای مجموعه بلکه به این دلیل مهم که نیاز مشتری راهنمای ما در ارتقاء کیفیت و ساخت محصولاتی متناسب با نیاز بازار است که خود سر منشأ توفیق ما در این عرصه خواهد بود. افزایش مشتریان وفادار طی سالیان گذشته گویای موفقیت مجموعه هیدروال در اجرای سیاست های مشتری مدارانه خود بوده است.

  • رعایت استانداردهای بین المللی در بخش های اداری، مهندسی و ساخت

افزایش سرعت و کارایی در تمامی بخش های مجموعه، مستلزم فعالیت نظام مند و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی است که هیدروال در تلاش است تا بیشترین انطباق را با این استانداردها حاصل نماید.